46 ја следат оваа компанија


PRO GEMEI GM-6125 Машинка за шишање + 3 додатоци

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • х 1 машинка за шишање
 • x 1 додаток за должина од 1mm
 • x 1 додаток за должина од 2mm
 • x 1 додаток за должина од 3mm
 • x 1 шише со течност за подмачкување
 • Четкичка за чистење
 • Полнач
 • Потребно е полнење од 8 часа
 • Ерхономски дизај
 • Упатство за употреба

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 08.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.