50 ја следат оваа компанија


RAIDER Pro Полнач за акумулатор RD-BC11 (2607) + 1 година гаранција

3490 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напојување: 230V~50 Hz
 • Моќност: 110 W
 • Излезен напон: 12/24 V
 • Јачина: 9 А
 • Капацитет: 25-135 Ah
 • Тежина: 4.1 kg.
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.