Професионална шминка! До 40% попуст на професионална шминка на локација по избор во времетраење од 45 минути oд студио Bibi Make Up

Цена од

599 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

401 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Опции на понудата:

Професионална шминка на локација на шминкер 1,000 ден. 599 ден.
Шминка на ваша локација + трепки 1,300 ден. 899 ден.

 • Времетраење: 45 минути
 • Се користат производи од палетата на AURA COSMETICS 
 • За трепки се доплаќа 200 денари 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.04.2022 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070335365
 • За трепки се доплаќа 200 ден. директно во салонот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Разгалете се себеси за вашата специјална прилика со професионална шминка, дозволете да биде истакната вашата убавина во согласност со пригодата. Професионалната шминка се врши со едни од најдокажаните брендови AURA COSMETICS

Шминката ја изведува артистка која е со повеќегодишно искуство, стекнато низ работа со различен тип на шминка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.