12 ја следат оваа компанија


Probio Balance (60 таблети)

1242 ден.

Шифра:

CV0148

Опис

Додаток во исхраната со пре и пробиотици ProbioBalance се таблети за жвакање со пријатен вкус кое секое дете и возрасен ќе ги земе со задоволство. Секоја таблета содржи четири милијарди пробиотски култури. Дозирање: 1-2 таблети на ден Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 4 билиони Пробиотска култура, 25 мг Фрукто-олигосахариди Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.