53 ја следат оваа компанија


Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух + 1 година гаранција

11490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Бренд: Xiaomi
 • Продукт модел: AC-M6-SC
 • Димензии: 240 x 240 x 520 mm
 • Простор на покривање: До 45м2
 • Тежина: 4.8 kg
 • Волтажа: 100 – 240 v
 • Фреквенција: 50/60 Hz
 • Моќност: 38 W
 • CADR: 380 m/час
 • Пакувањето содржи: 1x Mi Air Putifier 3H; 1x True HEPA Filter; 1x User Manual;  1x Power Cord
 • OLED екран на допир
 • Вистински HEPA филтер
 • 360 степени тројна филтрација
 • Паметна контрола
 • Практичен сензор со ласер
 • Работи со гласовни команди
 • Иновативен дизајн за конзистентен проток на воздух 6333 Литри чист воздух во минута!
 • Mi Air прочистувач 3H го подобрува квалитетот на воздухот, го подобрува квалитетот на животот!
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.