53 ја следат оваа компанија


Филтер за Прочистувач на воздух Blue Pure 221 Particle + Carbon Filter

3500 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Сеопфатниот филтер ги заробува речиси сите воздушни загадувачи се до големина дури на вируси: полен, прав, првут од миленичиња, спори од мувла, алергени и бактерии. Високото ниво на активните јагленови пелети го елиминираат чадот, мирисите, гасовите и органските испарливи соединенија за подолг период. Полипропиленските фиберни влакана во нашите филтри се природни непријатели на бактериите и ширењето на мувлата. Како и сите останати делови во вашиот Blue Pure прочистувач на воздух, материјалот е 100% рециклирачки.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.