CYBER MONDAY зделка! 30% попуст на прочистувач на воздух Blueair Classic 205 SmokeStop Filter + 2 години гаранција во вредност од 28 000 ден. по цена од 19 520 ден.

РАСПРОДАДЕНО

CYBER MONDAY зделка! 30% попуст на прочистувач на воздух Blueair Classic 205 SmokeStop Filter + 2 години гаранција во вредност од 28 000 ден. по цена од 19 520 ден.

Цена

19,520 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

28,000 ден..

Попуст

30%

Заштеда

8,480 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Прочистувач на воздух Blueair Classic 205 SmokeStop Filter + 2 години гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Следната генерација на прочистувачи на воздух со овозможен Wi-Fi е одличен за мали простории. Новиот дигитален дисплеј ви овозможува следење и контрола на воздухот што го дишете за да Ви обезбеди практично воздух без алергија или предизвикувачи на астма. Или преземете ја апликацијата Blueair Friend и поврзете ја со Blueair Classic 205 за негово далечинско управување со кој било паметен уред.

 • Компактен и ефикасен прочистувач на воздух
 • Wi-FI овозможено за мали простории
 • Прочистува до:  26m2
 • Поврзување/сензори: Wi-Fi, Blueair Friend Компатибилност, Blueair Aware Компатибилност
 • Проток на воздух: низок до 128m3/h и висок до 374m3/h
 • Бучавост:  до 56dB
 • Индикатор за замена на филтер: ИМА
 • Големина на просторија: 26m2
 • Димензии (висина х ширина х дебелина): 530 x 440 x 210 mm
 • Сертификати: AHAM Verified, Energy Star, ARB (0 Ozone)
 • Земја на потекло: Шведска
 • Тежина: 10kg
 • HEPASilent Филтер: Филтер за честички, SmokeStop™ Филтер
 • Бренд: Blueair
 • Тип на производ: прочистувач на воздух
 • Тркалца: нема
 • Порошувачка на енергија: 20-80W/h
 • Clean Air Delivery Rate (CADR): за чад-306m3/h, за прашина-340m3/h, за полен-340m3/h

Smoke-stop Filter

За отстранување на гасовитите загадувачи, како што се чадот од цигари или испарливите органски соединенија (VOCs). SmokeStop ја користи истата патентирана HEPASilent технологија како нашите филтри за честички за отстранување на 99,97% од штетните честички како што се поленот и прашината од воздухот

Particle Filter

Отстранува 99,97% од честичките во воздухот како што се полен, прашина и првут од миленичиња. Комбинацијата од електростатско и механичко филтрирање значи помалку густа филтерски медиум и Whisper-Silent испорака на чист воздух.

HEPA Silent Technology

HEPA Silent технологијата ги обединува најдоброто во електростатичката и механичката филтрација. Нејзината револуционерна комбинација на напредни филтри и инкапсулирани комори за полнење на јонски честички осигурува дека вашиот Blueair прочистувач обезбедува резултати далеку подобри од само механичката или електростатичката технологија.

 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.