53 ја следат оваа компанија


Прочистувач на воздух Blueair Classic 605 SmokeStop Filter + 2 години гаранција

50000 ден.

Опис

Живееш на големо? Затоа ви треба доволно моќен прочистувач на воздух за ракување со големи простории. Blueair Classic 605 носи почист, поздрав внатрешен воздух во пространи спални соби, дневна и трпезарија или големи соби. Значи, вие и вашето семејство може да уживате во воздухот кој е практично слободен од астма и алергија предизвикувачи и загадувачи на воздух во затворен простор.

Карактеристики на производот:

  • Дизајнирано за големи простори за живеење
  • Wi-Fi овозможено
  • Прочистува до: 72 m2

Smoke-stop Filter

За отстранување на гасовитите загадувачи, како што се чадот од цигари или испарливите органски соединенија (VOCs). SmokeStop ја користи истата патентирана HEPASilent технологија како нашите филтри за честички за отстранување на 99,97% од штетните честички како што се поленот и прашината од воздухот

Particle Filter

Отстранува 99,97% од честичките во воздухот како што се полен, прашина и првут од миленичиња. Комбинацијата од електростатско и механичко филтрирање значи помалку густа филтерски медиум и Whisper-Silent испорака на чист воздух

HEPA Silent Technology

HEPA Silent технологијата ги обединува најдоброто во електростатичката и механичката филтрација. Нејзината револуционерна комбинација на напредни филтри и инкапсулирани комори за полнење на јонски честички осигурува дека вашиот Blueair прочистувач обезбедува резултати далеку подобри од само механичката или електростатичката технологија.

Castors

Заборавете го влечењето или подигнувањето на вашиот прочистувач на воздух. Зачувајте го грбот со овие тркала, што ви овозможува да го поместите вашиот прочистувач на воздух на било кое место по ваша желба.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.