12% попуст на прочистувач на воздух SHA 8400WH SENCOR + 2 години гаранција во вредност од 8440 ден. по цена од 7430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на прочистувач на воздух SHA 8400WH SENCOR + 2 години гаранција во вредност од 8440 ден. по цена од 7430 ден.

Цена

7,430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

8,440 ден.

Попуст

12%

Заштеда

1,010 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Прочистувач на воздух SHA 8400WH SENCOR + 2 години гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Елегантно и ефикасно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во домот
 • 3 чекори на филтрација која обезбедува највисока можна ефикасност
  – Филтер за прилив: ги фаќа крупните честички на прав и алергените
  – Јаглероден филтер: апсорбира формалдехид, бензен и други штетни гасови
  – HEPA филтер: фаќа честички од прав, чад, гасови и други алергиски честички
 • Погоден за прочистување на 20 – 40 M2
 • 3 брзини на чистење
 • Автоматскиот тајмер за исклучување може да се постави на 2, 4 и 8 часа
 • Лесен за замена на филтерот
 • Времетраење на UV ламБата: 20.000 часа (повеќе од 5 години со стандардна работа)
 • Ниво на бучава: 30 dB (A) (спална соба), 40 dB (A) (тивка градина), 50 dB (A) (шума)
 • Влезна моќност: 55 W
 • Димензии: ширина 324 mm × длабочина 162 mm × висина 409 mm
 • 2 години гаранција
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ