Прочистувач на воздух Olansi K09C или филтер HEPA13+carbon

23000 ден.

17990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Прашка 13, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  023060605

  contact@advancemedia.com.mk

Опис

Прочистувач на воздух Olansi K09C

Спецификација на прочистувач:

 • Работи со висока 5 степена филтрација на воздухот со јонизатор
 • CADR m3 / h 600
 • Применлива површина (квадратни метри): 42 ~ 72
 • Моќност: 85W
 • Напон: 220V-50 ~ 60HZ
 • Големина на производот (мм) 479 * 269 * 710
 • Големина на пакетот (мм) 528 * 333 * 808
 • NT / GW (кг) 9,8 / 13
 • Функции и функции
 • Автоматска функција:ДА
 • Режим на спиење: ДА
 • Тајмер поставување: ДА
 • Cензор за светлина:ДА
 • Брзина на воздухот: 1,2,3,4,5
 • Сензор за TVOC (сензор за миризба): ДА
 • Сензор за честички: ДА
 • PM 2.5 приказ: ДА
 • Квалитетот на воздухот:  ДА
 • Далечински управувач ДА
 • Контрола на Wi-Fi: ДА
 • Потсетник за замена на филтрирање: ДА
 • Детско заклучување: ДА
 • Заштита од отворено капаче
 • Заштита против повратна моќност
 • Детали за филтрација: ДА
 • Филтер: HEPA H13

Спецификација за филтер: HEPA13+carbon

 • Primary effect filter net—Filtering particulate matter, can be wased
 • De-formaldrhyde particulate matter CCM P4 — Highly efficient adsorb formaldehyde CCM F4
 • Activated carbon—Decomposes formaldehyde, TVOCs and other harmful gas
 • H13 grade HEPA filter net—Filter PM2.5 99.99%, viruses, allergens and others
 • Negative ion release 10 milli on/cm³ high concentration negative ionns —To cause a suspension in the air to fall

Сертификати

 • Извештај за тестирање на Сертификат CE / ROHS / Product
 • Филтер за замена (сет: HEPA + јаглерод) ДА

*Гаранција за уредот е 1 година и за истиот е обезбеден сервис

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Адванс Медија е фирма чија дејност е продажба на производи и услуги од доменот на електрониката, компјутерската опрема и бела техника. Адванс Медија нуди голем број артикли од квалитетни и докажани брендови на нашиот пазар како што се: Nikon, Sony, Siemens, Vivax, Vinchi, Toshiba, HP, Lenovo, Logitech, Canon и многу други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.