42 ја следат оваа компанија


- 32%

Продолжен кабел MS CC STREAM со пренапонска заштита во модел по избор + 1 година гаранција

1000 ден.

679 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Продолжен кабел 1,5m со 4 влезови

 • Бренд: MSI
 • Модел: CC MSI STREAM 4
 • Број на приклучоци: 4
 • Должина на кабел: 1.5 метри
 • Боја: Црна
 • Детска заштита

Продолжен кабел 1,5m со 5 влезови

 • Бренд: MSI
 • Модел: CC MSI STREAM 5
 • Број на приклучоци: 5
 • Должина на кабел: 1.5 метри
 • Боја: Црна
 • Детска заштита

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.