За модерно уреден простор! 40% попуст на проектирање на станбен, деловен простор или угостителски објект со површина по избор од ДЕКОРАМА

Цена од

370 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

620 ден.

Попуст

40%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Проектирање на станбен, деловен простор или угостителски објект со површина по избор

Опции на понудата:

Проектирање за 1 м2 620 ден. 370 ден.
Проектирање за 5 м2 3,100 ден. 1,850 ден.
Проектирање за 10 м2 6,200 ден. 3,700 ден.
Проектирање за 30 м2 18,600 ден. 11,100 ден.

Во понудата е вклучено:

 • изработка на 3Д проект за ентериер за станбен/деловен простор (рендери)
 • спецификација на бои и материјали, изработка на табла за инспирација
 • апроксимативна пресметка за изведба на проектот

*Потребно е да се купат минимум 10м2

*Потребно е да купите соодветен број на купони според бројот на м2 на просторот (заокружено на 1 м2). Пример: доколлу се потребни 36 м2, се купува 1*30 + 1*5+1*1 м2

*Подетално за процесот на работа може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2022 до 18.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата на телефон 078 230 655 или на маил [email protected]
 • Потребно е да купите соодветен број на купони од опцијата која ви е потребна
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Процес на работа:

 • Краток бриф од клиентот за неговите желби, идеи, замисли за просторот
 • Врз база на брифот, изработка и презентација на 2 предлог решенија - скици
 • Избор на финално решение на кое се работи и презентација на 3Д проект
 • Комплетно мерење на лице место со земање прецизни мерки за просторот (само за проекти над 60 м2 и за Скопје, за останатите проектот се изработува врз база на ваши мерки (основа на просторот)
 • Изработка на апроксимативна пресметка за вкупните трошоци за изведба

За компанијата

ДЕКОРАМА е boutique фирма за внатрешно уредување, во која творат исклучително талентирани и квалификувани дизајнери на мебел и внатрешно уредување со истренирано око за боја и стил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.