20% попуст на проектирање на кујна од ММ Студио во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 4960 ден. (80 eur)

Вредност

6200 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1240 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • Ул. Костурски Херои 3б/ локал 1, Дебар Маало, Скопје

  Одведи ме таму

  078 362 230

  contact@mmstudio.mk

Добивате

Проектирање на кујна

 • изработка на 3D идејно решение за кујна/концепт дизајн
 • спецификација на бои и материјали
 • изработка на детален проект за изведба со димензии и технички цртежи
 • апроксимативна пресметка за изведба

Процес на работа:

 • комплетно мерење на лице место со земање прецизни мерки за просторот
 • презентација на неколку концепт решенија со 3D разглед низ просторот
 • дефинирање на идејно решение за кујна
 • изработка на детален проект за изведба според дефинираниот дизајн со димензии и технички цртежи
 • изработка на проект за осветлување/електрика - можни измени кои би биле потребни според проектот
 • изработка на апроксимативна пресметка за вкупните трошоци за изведба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2018 до 25.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации во врска со услугата потребно е да контактирате дирекно со компанијата ММ Студио

Опис

ММ Студио ги нуди следните услуги и производи: 

 • Проектирање на станбени / деловни објекти
 • Проектирање и изведба на ентериери
 • Изработка на проекти за ентериери за станбен / деловен простор
 • Изработка на идеен проект за ентериер / концепт дизајн
 • Изработка на детален проект за изведба (спецификација на материјали, распоред по фази и детална пресметка за вкупните трошоци)
 • Дизајнирање на мебел и изработка на детален проект за изведба
 • Изработка на проект за осветлување
 • 3D визуелизација
 • Продажба на камини, електрични камини и биокамини
 • Декоративни лајсни
 • Инокс оџаци
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.