47% попуст на професионална машинка за шишање Gemei GM - 787 во вредност од 1500 ден. по цена од 799 ден.

Цена: 799 ден.

47% попуст на професионална машинка за шишање Gemei GM - 787 во вредност од 1500 ден. по цена од 799 ден.

Вредност

1,500 ден.

Попуст

47%

Заштеда

701 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 9

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • aviotrejd@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Професионална машинка за шишање Gemei GM-787


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Со овој купон добивате и бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Недела на бесплатна достава (15.03 – 31.03.2017)” за купени миниум 2 производи од оваа ЛИСТА НА ПРОИЗВОДИ со минимална нарачка во вредност од 100 ден!
 • По купувањето на купонот задолжително пополнете ја формата за бесплатна достава на следниот ЛИНК за да ги оставите вашите податоци. Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик со можност за прилагодување на должина на шишање
 • Лесно отстранување на ножевите
 • Оn/Off копче
 • Turbo копче за густа коса
 • 3 LED светилки за индикација на полнење и работа
 • Може да се користи на директно на кабел од струја или безжично
 • AC/DC брзо полнење за 1 час
 • Мотор со висока ротациона брзина
 • Може да се мие со вода
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ