46% попуст на професионален тример Gemei GM-698 во вредност од 650 ден. по цена од 349 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

46% попуст на професионален тример Gemei GM-698 во вредност од 650 ден. по цена од 349 ден. + бесплатна достава

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

650 ден.

Попуст

46%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 14

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Професионален тример Gemei GM - 698


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик со можност за нивно прилагодување
 • Лесно отстранување на ножевите
 • Производот користи батерии кои се заменливи и можат да се полнат
 • Интелигентен anti-clip систем
 • Мотор со висока ротациона брзина
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ