50% попуст на 3 часовна професионална фотосесија на свадба, роденден, крштевка или прослава од Сони Видео Продукција

Цена од

999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1001 ден.
 • Бул. АВНОЈ 116-16, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  078 678 941 070 708 059

  zarko.ajdukovik@mail.com

Добивате

Опции на понудата:

DVD 1+1 дигитални слики 2,000 ден. 999 ден.
1+2 DVD со слики 1+2 DVD со видео 6,000 ден. 2,999 ден.

*10 развиени слики (13×18)

*Времетраење на фотосесијата: 3 часа

*Доколку сакате повеќе развиени фотографии истото се доплаќа 13 денари од фотографија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 31.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
 • По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
 • Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани
 • За фотографирање подолго од 3 часа, се доплаќа директно, во договор со фотографот.
 • Доколку сакате повеќе развиени фотографии истото се доплаќа 13 денари од фотографија

Опис

Сони Видео Продукција е тука за вас – за сите ваши најубави моменти да бидат засекогаш запаметени!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.