41% попуст на професионална машинка Gemei GM - 1012 во вредност од 1350 ден. по цена од 799 ден.

Цена: 799 ден.

Со секое купување на Grouper.mk од 15.12.2016 до 20.01.2017 година со твојата Mastercard картичка учествуваш во извлекување за iPhone 7 и Samsung Galaxy S7!

41% попуст на професионална машинка Gemei GM - 1012 во вредност од 1350 ден. по цена од 799 ден.

Вредност

1,350 ден.

Попуст

41%

Заштеда

551 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Можност за достава

Добивате

Професионална машинка Gemei GM - 1012


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 21.01.2017
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик
 • Силна жица за довод на струја
 • Моќен мотор
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ