41% попуст на професионална машинка за шишање Gemei GM - 1018 во вредност од 1100 ден. по цена од 649 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

41% попуст на професионална машинка за шишање Gemei GM - 1018 во вредност од 1100 ден. по цена од 649 ден. + бесплатна достава

Цена

649 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

451 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 5

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Професионална машинка за шишање Gemei GM - 1018


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик
 • Лесно прилагодување на ножевите
 • Силна жица за довод на струја
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ