Изгледајте совршено во секоја пригода! До 53% попуст на професионална шминка со брендот KRYOLAN или невестинска шминка по избор во студио за убавина Beauty Port

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Купени: 2

 • БУЛЕВАР КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ 24/ЛОК.11

  Одведи ме таму

  078 335 712

  kolindap@yahoo.com

 • БУЛЕВАР КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ 24/ЛОК.11

  Одведи ме таму

  078 335 712

  kolindap@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Професионална шминка со брендот KRYOLAN 1,000 ден. 490 ден.
Невестинска шминка 1,500 ден. 700 ден.

Шминка по избор со производи од брендот KRYOLAN

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 335 712
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете си пролетно разубавување и блеснете полни со самодоверба!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.