Професионална шминка во вашиот дом! До 41% попуст на професионална шминка oд Bibi Make Up

Цена

590 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

410 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Професионална шминка во вашиот дом

 • Времетраење: 45 минути
 • Се користат производи од палетата на Aura cosmetics

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 09.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За трепки доплата од 200 ден. 

Опис

Разгалете се себеси за вашата специјална прилика со професионална шминка, дозволете да биде истакната вашата убавина во согласност со пригодата. Професионалната шминка се врши со едни од најдокажаните брендови Aura cozmetic.

Шминката ја изведува артистка која е со повеќегодишно искуство, стекнато низ работа со различен тип на шминка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.