Професионални DJ слушалки GEMINI DJX-05 + 1 година гаранција

2290 ден.

1603 ден.

Купени:

1

Шифра:

300000001191
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактертистики на производот:

 • Фреквентен опсег: 20 Hz-20 kHz
 • Импеданса: 32 Ω (на 1 kHz)
 • Чувствителност: 102 dB (на 1 kHz, 1V ac)
 • Влезна моќност: 1 mW
 • Максимална моќност од 200 mW

Gemini DJX-05 DJ - Слушалки доведуваат "hi-fi" динамички подобрен звук во лесен и удобен дизајн. Ќе можете да слушнете јасни високи тонови што ќе останат пријатни дури и во големи количини, остри средни тонови кои испорачуваат "голем" звук и елоквентност и длабок бас што ви дава екстремен осет на сабвуферот во мини драјвер.

 • Динамично подобрен и избалансиран звук со јасни високи тонови, нежни средни тонови и длабок бас
 • Прилагодлив, обложен држач за на глава и удобни, меки перници за уши.
 • Реверзибилни вертикални ротирачки спојки хоризонтално 90 ° /вертикални 180 °
 • Издржливи, лесни и флексибилно преклопливи
 • Отстранливкабел (4 м)
 • Позлатен конектор 1/8 "(3,5 мм) со адаптер за завртување од 1/4" (6,35 мм)

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.