45% попуст на професионално хемиско чистење на автомобил на домашна адреса: седишта + патосници + тапацир на врати + багажен простор од ТЛТ ДООЕЛ во вредност од 1800 ден. по цена од 999 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

45%

Заштеда

801 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 45 | Остануваат: 0

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Професионално хемиско чистење на автомобил: седишта + патосници + тапацир на врати + багажен простор

*Хемиското чистење се изведува со специјални машни од германскиот производител “Kärcher” и италијански средства од највисока класа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2019 до 25.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи само за Скопје
 • Хемиското чистење се изведува на ваша домашна адреса!

Опис

Доколку сакате вашиот автомобил да биде како нов, а притоа да не одвојувате време за да го носите на третман, тогаш ова е идеалната понуда за вас. ТЛТ ДООЕЛ е единствена компанија кај нас која се занимава со хемиско чистење на автомобилот на ваше место.

ТЛТ ДООЕЛ е компанија која се занимава со хемиско чистење на тапациран мебел и автомобилски ентериер. Нудиме висококвалитетна услуга со најквалитетни машини од германскиот производител “Kärcher” и италијански средства од највисока класа.

“Kärcher” е светски лидер во производство и продажба на разни машини и системи за секаков вид на чистење за домашна и професионална употреба. Со користење на најнапредна технологија во оваа област овие машини се најекономични, најпрактични а во истовреме и најефективни и можат да се справат со секаков вид на дамки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.