67% попуст на квантна анализа: програма за елиминирање на бактери, вируси, габички, тешки метали и подобрување на имунитетот од Одлично Здравje во вредност од 3000 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2010 ден.

Купени: 1

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна анлиза

Третманот се состои од :

 • откривање на бактерии, вируси и габички, протозои во телото
 • испитување на тешки метали
 • испитување на ендокрините жлезди тироидна жлезда, надбубрег тимус
 • испитување на имуноглобулини во телото
 • Терапија за 1 месец која е најсовремена терапија на клеточно ниво - ИНФОРМОТЕРАПИЈА.

Со оваа терапија се постигнуваат следните ефекти:

 • се подобрува имунитетот
 • се елиминираат бактерии,вируси,габички,протозои во телото
 • се подобрува работата на ендокрините жлезди
 • се елиминират тешките метали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Квантна анализа е метода која е дел од Руската вселенска програма и со неа се одредува здравствената состојба на космонаутите. Во цената е вклучена и препорака на здрави суплементи. Најголем број на болестите доаѓат како резултат на дизбаланс на хранливи материи. Недостаток на одредени витамини и минерали доведуваат до пореметување во метаболизмот и натрупување на отрови во телото кои ги затнуваат крвните садови и доведуваат до пореметена циркулација и заболување во органот во кој се пореметува циркулацијата. Кај секој човек е различен метаболизмот, недостатокот на одредени материи па спрема тоа и слабоста на органите е различна. Многу е важно да се открие кои материи недостасуваат, кои отрови се присутни, кој орган е заболен за да се делува на време и да се спречи понтамошно оштетување кое доведува до болест а ако не се спречи во иднина може да има и фатални последици.

Заштедето го вашето време и пари и направете безболно и лесно испитување на вашето тело и превенирајте несакани последици и заболувања кои лесно може да се спречат со утврдување и надополнување на телото на оние хранливи материи кои му недостасуваат и елиминирање на отрови кои се многу опасни за циркулацијата и дополнително ја оптеретуваат природната способност на телото.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.