Биди во топ форма! До 44% попуст на месечна рата на новите 3 месечни ЕМС пакети со нутриционист во студио ЕМС 20 Минути

Цена од

6550 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8000 ден.

Попуст

18%

Заштеда

1450 ден.

Преостанато време

 • Рузвелтова 30/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 530 864

  [email protected]

Добивате

Пакет тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) по избор

Опции на понудата:

Индивидуална програма за едно лице 8,000 ден. 6,550 ден.
Индивидуална програма за две лица 11,170 ден. 6,250 ден.

*Програмата трае 3 месеции
*Со понудата се добива попуст на првиот месец од прог
рамата
*Остатокот од сумата за следните 2 месеци е во износ од 16000 ден. за индивидуална програма 
*Остатокот од сумата за следните 2 месеци е во износ од 22340 ден. за програма за две лица
*Остатокот од сумата се доплаќа директно во компанијата 
*Подетално за програмата може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2022 до 31.10.2022
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 072 530 864 или 078 221 189
 • Пред самата зграда достапно е бесплатно паркинг место
 • Просторот располага со капацитети за туширање (пешкир, гел за туширање, фен)
 • Програмата трае 3 месеци (попустот се однесува на прв месец)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Индивидуаланата програма вклучува:

 • 24 ЕМС тренинзи
 • 24 масажи х 15 мин со електро-стимулација
 • 3 консултации со нутриционист + план за исхрана за 3 месеци
 • Персонален ЕМС инструктор

Програмата за две лица вклучува:

 • 24 ЕМС тренинзи
 • 24 масажи х 15 мин со електро-стимулација
 • 3 консултации со нутриционист + план за исхрана за 3 месеци
 • Персонален ЕМС инструктор

Сите знаеме колку е важна ПРАВИЛНАТА ИСХРАНА и ФИЗИЧКАТА АКТИВНОСТ кога сакаме да ја постигнеме ЦЕЛТА, здравиот избалансиран живот.
Изговорот “немам време” заборави го, бидејќи тренингот трае само 20 минути, и секој може да вежба, можеш и ти!

Во соработка со нутриционистот Симона Коруновска, која ќе те едуцира во светот на правилната исхрана, ги имаме НОВИТЕ ЕМС 3 месечни пакети.
Верувај доволно во себе и сакај да бидеш во посакуваната форма за 3 месеци. Со многу ТРУД, ФОКУС и ДИСЦИПЛИНА!
Дали имаш донесено цврста одлука дека сакаш да направиш позитивна промена кај себеси, да дефинираш мускули, да намалиш килограми или само сакаш да ја одржуваш формата со вежбање и здрави навики за исхрана?
Почни денес. 

Електро - мускулна стимулација, иновативна фитнес технологија која за време на 20 - минутниот тренинг испраќа мали и безболни електрични импулси директно до мускулите. Со тоа ги зголемува нивните природни контракции и го прави секој тренинг повеќекратно ефикасен.️

За компанијата

Што е EMS 20? ⏱

Студио кое е опремено со најсовремени ЕМС елеци и вклучува програма (намалување на маса, зголемување на мускулна маса, кардио, антицелолитна или медицинска масажа), квалитетни спортски реквизити, специјално гумиран под на површина од 55m², и најважно од сè, дневна светлина со професионална вентилација. Секако со посебен дел соблекувална и туш кабина.

Без изговори за вежбање, се гледаме на ЕМС тренинг! Останатото препуштете го на нас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.