81% попуст на оnline курс за Project Manager Certification + сертификат од Course Gate во вредност од 3844 ден. (62 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

3844 ден.

Попуст

81%

Заштеда

3100 ден.

Купени: 13

 • 80A Ashfield Street, London, UK

  Одведи ме таму

  020 3976 7766

  info@coursegate.co.uk

Добивате

Оnline курс за Project Manager Certification + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 29.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • Максималниот пристап за следење и успешно завршување на курсот е една година
 • Курсот може да го следите во било кое време, од било кој уред и од било кое место во тој временски рок и да го нарачате сертификатот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со бесплатен меѓународен сертификат во PDF формат, чија вредност е 3 €
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за Project Manager Certification ќе ви овозможи вештини за водење на комплексен деловен план од самиот почеток до успешна имплементација. Оваа сеопфатна програма ќе ве води низ секоја фаза на планирање на проектот и ќе се обезбеди да ја разберете важноста на секој чекор.

Со овој курс, брзо ќе се запознаете со се она што е потребно за да ги натерате екипите и одделите да работат хармонично за да постигнат заедничка цел. 

При завршувањето на курсот, ќе се здобиете со знаење за секоја стратегија, која е препорачана од експерти, да водат тимови и работни планови до потребните исходи и да ги надминат очекувањата за амбициозната компанија.
Овој курс е наменет за лица кои штотуку започнуваат кариера во тим за управување со проекти или се стремат кон улога во таа област. Може да биде од корист за сопственици на деловни активности или претприемачи кои можеби ќе треба да извршат свое планирање на проекти. 

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.