До 47% на комплетен специјалистички гинеколошки преглед со ехо и пап тест + колопоскопија (по избор) во "ПЗУ Промедика Прима Центар"

РАСПРОДАДЕНО

До 47% на комплетен специјалистички гинеколошки преглед со ехо и пап тест + колопоскопија (по избор) во "ПЗУ Промедика Прима Центар"

Цена

1,350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,400 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1,050 ден.

Купени : 35

 • ул. Св Кирил и Методиј бр.50 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3248 454, 070 206 719

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:30 - 20:00

Добивате

 • Комплетен специјалистички гинеколошки преглед по избор:

  Пакет 1: цена: 2400 ден. 1350 ден.

 • Гинеколошки преглед
 • Ехо
 • Пап тест
 • Пакет 2: цена: 3500 ден. 1850 ден.

 • Гинеколошки преглед
 • Ехо
 • Пап тест
 • Колпоскопија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2017 до 15.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

На одделот за гинекологија во моментов се изведуваат следните процедури:

 • Гинеколошки преглед;
 • Здравствено советување;
 • Рана детекција на промени на грло на матка преку: колпоскопија, ПАП тест, ХПВ типизација, Биопсија;
 • 4 Д ЕХО дијагностика;
 • Следење на нормална и ризична бременост и скрининг во бременост;
 • Пренатална кардиотокографија (ЦТГ);
 • Лекување стерилитет;
 • Ултразвучна фоликулометрија;
 • Планирање на семејство и заштита од несакана бременост (MaybeBaby);
 • Поставување и отстранување на спирала;
 • Биопсија на цервикс со колпоскопија;
 • Ендоцервикална киретажа со колпоскопија;
 • Полипектомија со копоскопија;
 • Клинички преглед на дојки и ЕХО на дојки;
 • Дневна болница.

Промедика Медикал Центар е приватна здравствена поликлиника во рамките на Промедика. Нашите почетоци датираат  од  15.10.2008 година кога почна со работа кабинетот по интерна медицина.

Поликлиниката Промедика Медикал Центар е приватен здравствен центар кој Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент. Tимот од стручни лица кои го сочинуваат нашиот центар е подготвен со своето знаење, искуство, трпеливост и љубезност да се грижи за Вашето здравје, почитувајќи ги највисоките стандарди и принципи на современата медицина и препораките на СЗО. Нашиот стручен кадар од различни медицински области со помош на најсовремената опрема се во можност брзо и прецизно да постават дијагноза и да ординираат соодветна современа терапија. Во современо опремениот и топол амбиент секогаш ќе се чувствувате добредојдени.

Пpомедика Медикал Центар нуди услуги во следниве здравствени области:

 • Општа медицина
 • Педијатрија
 • Гинекологија
 • Стоматологија
 • Заботехничка лабораторија
 • Трудова медицина и систематски прегледи
 • Интерна медицина
 • Дерматовенерологија
 • Ласерски третман
 • ОРЛ-уво, нос и грло
 • Офталмологија
 • Хирургија
 • Центар за третирање на рани
 • Центар за стома
 • Физикална медицина и рехабилитација
 • Неуропедијатрија
 • Психијатрија
 • Психологија и псохотерапија

Во понудата на ПЗУ Промедика Медикал центар може да одберете и индивидуални пакети, смејни пакети и fit Пакети

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

aleksandrachekich

Здраво, Ме интересира кој доктор го врши прегледот. Поздрав, Александра.

Член на Grouper од: 03-06-2011

biljanaadmin

@aleksandrachekich Прегледот го врши Д-р Наташа Николова.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ