Одржување на вашиот автомобил! 90% попуст на промена на антифриз од Impretus AutoSpa во вредност од 1000 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

90%

Заштеда

901 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  075 224 911

  [email protected]

Добивате

Промена на антифриз со купен производ (антифриз) од сервисот на Auto Spa

*Потребно е претходно испитување на целиот системот за ладење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.12.2021 до 28.09.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е претходно испитување на целиот системот за ладење
 • Попустот на сервисот е за работна рака, важи доколку се купи антифриз од сервисот на Auto Spa
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ИМПРЕТУС-Сервисен центар Ауто Спа нуди редовно одржување и поправка на моторни возила.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.