Грижи се за своето возило! До 34% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици за автомобил, џип или комбе по избор од 614 Мотоспорт

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 32

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Добивате

Промена и балансирање на 4 пневматици за тип на возило по избор

Опции на понудата:

Автомобил до 16“ 1,000 ден. 690 ден.
Автомобил 17“-18“ 1,500 ден. 990 ден.
Автомобил 19“-20“ 2,200 ден. 1,490 ден.
Џип 19"-20" 2,200 ден. 1,490 ден.
Комбе 2,200 ден. 1,490 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.02.2023 до 31.05.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на 078 614 614
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.