75% попуст на промена на предни или задни плочки на автомобил од Impertus AutoSpa во вредност од 1200 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

75%

Заштеда

901 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  075 224 911

  [email protected]

Добивате

Промена на предни или задни плочки на автомобил

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2021 до 27.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Важи само за еден сет предни или задни плочки а по желба се доплаќа 300 ден. за втора осовина
 • Важи само за купени плочки од AutoSpa
 • За промена на дискови се доплаќа 600 ден. од осовина во салонот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ИМПРЕТУС-Сервисен центар Ауто Спа нуди редовно одржување и поправка на моторни возила.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.