35% попуст на промена и балансирање на пневматици по избор во Автоперална ГТЦ Carwash

Цена од

65 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

35%

Заштеда

35 ден.

Купени: 18

Добивате

Опции на понудата:

Промена на Runflat гуми 200 ден. 130 ден.
Балансирање челични бандажи 100 ден. 65 ден.
Балансирање алуминиумски бандажи 13-19 150 ден. 97 ден.
Балансирање алуминиумски бандажи 20-21 200 ден. 130 ден.
Балансирање алуминиумски бандажи на џип 200 ден. 130 ден.
Балансирање челични бандажи на џип 150 ден. 97 ден.
Лепење гуми со чеп 200 ден. 130 ден.

*Еден купон важи за 1 пневматик

*Со овој купон добивате платен паркинг од страна на Автоперална ГТЦ 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.05.2019 до 31.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи и за џипови!
  • Еден купон важи за 1 пневматик
  • Задолжителна е претходна резрвација на термин
  • Паркингот е бесплатен

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте комплетна услуга за вашиот автомобил!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.