Хургада, Египет (28.08-17.09.2019)! Цени од 387€ за 6 All Inclusive ноќевања во Double Standard room + авионски превоз + трансфери + аеродромски такси во хотел King Tut Aqua Park Beach Resort 4* од ТА Атлантис

Цена од

23994 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

26970 ден.

Попуст

11%

Заштеда

2976 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 6 All Inclusive ноќевања во Double Standard room во хотел King Tut Aqua Park Beach Resort 4*

Опции на понудата:

28.08-03.09.2019 26,970 ден. (435 еур)
24,738 ден. (399 еур)
04.09-10.09.2019 26,970 ден. (435 еур)
23,994 ден. (387 еур)
11.09-17.09.2019 26,970 ден. (435 еур)
23,994 ден. (387 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен лет со дозволени 20 кг чекиран багаж по лице)
 • Трансфер, аеродром - хотел - аеродром
 • Аеродромски такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2019 до 17.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • Доплати:                                             
 • Египетска влезна виза - за патници со македонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада. (Цената на визата е 26$ и истата се плаќа во агенција при резервација.)
 • Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација. 
 • Патничко осигурување                                                
 • Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци   

Опис

Опис на хотелот:

 • Локација: Хотелот Кинг Тут се наоѓа на приватна песочна плажа со коралeн гребен, 5 км од Сакала и 8 км од аеродромот.
 • Капацитети: рецепција, ресторан, базен, детски базен, бар на базен , бар на плажа, детска соба за игри, спа (со доплата), аква парк со тобогани, фитнес центар, спортови на вода, билијард, Wi-Fi интернет, паркинг (со доплата).
 • Соби: Хотелот располага со 133 соби. Сите соби имаат климатизација, мини бар, телефон, сателитска ТВ, фен и балкон.Услуга: All inclusive - "се вклучено" - појадок, ручек, вечера, закуски, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци според хотелските правила (самопослужување, избор на повеќе оброци).
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.