Promo понуда за Хургада, Египет (28.08-17.09.2019)! До 25% попуст на 6 All Inclusive ноќевања во Double Sea View room + авионски превоз + трансфери + аеродромски такси во хотел Sea Star Beau Rivage 5* од ТА Атлантис

Цена од

27528 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

36580 ден.

Попуст

25%

Заштеда

9052 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Опции на понудата:

28.08-03.09 36,580 ден. (590 еур)
29,512 ден. (476 еур)
04.09-10.09 36,580 ден. (590 еур)
27,528 ден. (444 еур)
11.09-17.09 36,580 ден. (590 еур)
27,528 ден. (444 еур)

Понудата е по лице за 6 All Inclusive ноќевања во Double Sea View room во хотел Sea Star Beau Rivage 5*

Во понудата е вклучено:

 • Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен лет со дозволени 20 кг чекиран багаж по лице)
 • Трансфер, аеродром - хотел - аеродром
 • Аеродромски такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2019 до 17.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • Доплати:                                             
 • Египетска влезна виза - за патници со македонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада. (Цената на визата е 26$ и истата се плаќа во агенција при резервација.)
 • Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација. 
 • Патничко осигурување                                                
 • Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци   

Опис

Една од скриените скапоцености на Хургада, сместена во срцето на морското крајбрежје, нуди прекрасни погледи на Црвеното Море. На 15 минути од Меѓународниот аеродром Хургада, Sea Star Beau Rivage Hotel е 5* ресорт кој нуди соби и апартмани со тераси кои имаат прекрасен поглед на морето, како и погодности кои на гостите им овозможуваат удобност и мир.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.