Шарм Ел Шеик, Египет (17.06-16.09.2020)! Попусти до 31.01.2020! 22% попуст на 6 All Inclusive ноќевања во Double Standard room + авионски превоз + трансфери + аеродромски такси во хотел Aurora Oriental Resort 5* од ТА Атлантис

Цена од

26598 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

33914 ден.

Попуст

22%

Заштеда

7316 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 6 All Inclusive ноќевања во Double Standard room во хотел Aurora Oriental Resort 5* за термин по избор

Опции на понудата:

17.06.2020 33,914 ден. (547 еур)
26,598 ден. (429 еур)
24.06.2020 33,914 ден. (547 еур)
26,598 ден. (429 еур)
01.07.2020 33,914 ден. (547 еур)
26,598 ден. (429 еур)
08.07.2020 33,914 ден. (547 еур)
26,598 ден. (429 еур)
15.07.2020 33,914 ден. (547 еур)
26,598 ден. (429 еур)
22.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
28,458 ден. (459 еур)
29.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
28,458 ден. (459 еур)
05.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
28,458 ден. (459 еур)
12.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
28,458 ден. (459 еур)
19.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
28,458 ден. (459 еур)
26.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
28,458 ден. (459 еур)
02.09.2020 33,914 ден. (547 еур)
26,598 ден. (429 еур)
09.09.2020 34,844 ден. (562 еур)
27,342 ден. (441 еур)
16.09.2020 34,844 ден. (562 еур)
27,342 ден. (441 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Шарм ел Шеик - Скопје (директен лет со дозволени 20 кг чекиран багаж по лице)
 • Трансфер, аеродром - хотел - аеродром
 • Аеродромски такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.06.2020 до 16.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • За влез во Шарм Ел Шеик не е потреба виза. Истата е потребна само доколку ја напуштите Синајската област. Визата за надовор од таа област се добива на лице место во соработка со локалните партнери
 • Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација. 
 • Патничко осигурување                                                
 • Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци 

Опис

Хотел со приватна песочна плажа со корален гребен и одлична локација во центарот на туристичката област Nabq, во непосредна близина на шопинг центарот "La Strada" и "Hard Rock Caffe" .

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.