Шарм Ел Шеик, Египет (17.06-16.09.2020)! Попусти до 31.01.2020! 18% попуст на 6 All Inclusive ноќевања во Standard Garden View + авионски превоз + трансфери + аеродромски такси во хотел Grand Oasis Resort 4* од ТА Атлантис

Цена од

27590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

33480 ден.

Попуст

18%

Заштеда

5890 ден.

Преостанато време

 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 6 All Inclusive ноќевања во Standard Garden View room во хотел Grand Oasis Resort 4*за термин по избор

Опции на понудата:

17.06.2020 33,480 ден. (540 еур)
27,590 ден. (445 еур)
24.06.2020 33,480 ден. (540 еур)
27,590 ден. (445 еур)
01.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
08.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
15.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
22.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
29.07.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
05.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
12.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
19.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
26.08.2020 36,580 ден. (590 еур)
29,884 ден. (482 еур)
02.09.2020 35,030 ден. (565 еур)
28,768 ден. (464 еур)
09.09.2020 35,030 ден. (565 еур)
28,768 ден. (464 еур)
16.09.2020 35,030 ден. (565 еур)
28,768 ден. (464 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Шарм ел Шеик - Скопје (директен лет со дозволени 20 кг чекиран багаж по лице)
 • Трансфер, аеродром - хотел - аеродром
 • Аеродромски такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.06.2020 до 16.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • За влез во Шарм Ел Шеик не е потреба виза. Истата е потребна само доколку ја напуштите Синајската област. Визата за надовор од таа област се добива на лице место во соработка со локалните партнери
 • Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација. 
 • Патничко осигурување                                                
 • Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци 

Опис

Локација: Сместен е на 900 метри од познатиот плоштад Сохо (регионот на Sharks Bay), туристичка област на Шарм ел Шеик со многу продавници, барови и ресторани. Од меѓународниот аеродром е оддалечен само 10 км.


Плажа :Сопствена песочна плажа. Приодот во морето е преку корален гребен и се препорачува користење за гумени обувки. Исто така постои и платформа од која може да се влезе директно во морето. 

Хотелски содржини: 2 базени, базен за деца, фитнес центар, спа (со доплата), детско игралиште, мини-клуб за деца, дневна анимација за деца, базен со бар, снек бар на плажа, бар на плажа, лоби бар , главен ресторан, тениско игралиште (со доплата), билијард (со доплата), Wi-Fi (бесплатно во лобито).

 

 

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.