Шарм Ел Шеик, Египет (17.06-16.09.2020)! Попусти до 31.01.2020! 15% попуст на 6 All Inclusive ноќевања во Double Standard room + авионски превоз + трансфери + аеродромски такси во хотел Sierra Sharm Resort 5* од ТА Атлантис

Цена од

29248 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

34410 ден.

Попуст

15%

Заштеда

5162 ден.

Преостанато време

 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 6 All Inclusive ноќевања во Double Standard room во хотел Sierra Sharm Resort 5* за термин по избор

Опции на понудата:

17.06.2020 34,410 ден. (555 еур)
29,248 ден. (472 еур)
24.06.2020 34,410 ден. (555 еур)
29,248 ден. (472 еур)
01.07.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
08.07.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
15.07.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
22.07.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
29.07.2020 40,176 ден. (648 еур)
34,255 ден. (553 еур)
05.08.2020 38,130 ден. (615 еур)
32,488 ден. (524 еур)
12.08.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
19.08.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
26.08.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
02.09.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
09.09.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)
16.09.2020 36,270 ден. (585 еур)
30,829 ден. (497 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Шарм ел Шеик - Скопје (директен лет со дозволени 20 кг чекиран багаж по лице)
 • Трансфер, аеродром - хотел - аеродром
 • Аеродромски такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.06.2020 до 16.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • За влез во Шарм Ел Шеик не е потреба виза. Истата е потребна само доколку ја напуштите Синајската област. Визата за надовор од таа област се добива на лице место во соработка со локалните партнери
 • Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација. 
 • Патничко осигурување                                                
 • Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци 

Опис

Хотелот се наоѓа во популарниот регион „Shark Bay“. Има одлична локација, 10 минути пешачење од приватниот дел на плажата, во модерната трговска област на Сохо поштадот, каде покрај бутиците и разните продавници, можете да најдете многу ресторани, барови и други објекти за забава. Плажата е песочна со корален пристап. Хотелот исто така нуди бесплатен шатл-автобус на своите гости, до плажа на секој половина час.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.