42 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на производот: 33.5x42x44.5cm
 • Материјал: ABS еко пластика
 • Препорачана возраст: + 9 месеци
 • Брзината на тркалата може да се подеси
 • Проодувалката се пуни со вода/песок за да биде по стабилна во зависност од потребата
 • Производот содржи: табла за цртање, гитара и телефон
 • Производот може да се користи и како играчка без ногарки

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2019 до 20.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.