39 ја следат оваа компанија


- 32%

Проодувалка - PlayGo со активности

1750 ден.

1190 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000766
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

Гледајте го вашето бебе како ги прави своите први чекори со забава и се забавува со активности вклучувајки подредувач да облици во многу бои, броилка, тропалка и многу повеќе! Завртете го телефонот и слушнете ја свирката со притискање на едно копче.

 • Димензии: 42 x 48 x 42 cm
 • Батерии не се потребни

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.