46 ја следат оваа компанија


Проодувалка Popper Walker

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Возраст: +12 месеци 
 • Димензии на производот: 23x19x45cm
 • Тежина на производот: 566g
 • Тежина на пакувањето: 28x15x34,5cm
 • Тежина на пакетот: 800g
 • Материјал: пластика
 • Батерии: 3x1.5V AA (не се вклучени во пакувањето)
 • Производот содржи: топчиња (шарени)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.