ПРООДУВАЛКИ, АВИОН,АВАНТУРА,ПОЖАРНИКАР..

1290 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1890
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опции на понудата:

Сина 1,290 ден.
Зелена 1,290 ден.
Црвена 1,290 ден.
розе 1,290 ден.
Жолта 1,290 ден.

Опис

Проодувалка

Има висок наслон со заштита за превртување,помага при развојот на моториката на детето особено помага при проодувањето.

Максимално оптоварување до 20кг.

Возраст; 12+ месеци

Димензии: 48 x 23 x 24 cm.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.