Израдувајте ги Вашите најмили! До 34% попуст на роденденски прослави со анимации по избор од Едукативен центар - Театар за тебе

Цена од

2990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

1510 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ул. Максим Први Скопјанец

  Одведи ме таму

  075 262 903

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1: Цртање на лице+анимирање+потрага по богатство+фотографирање на роденденот 8,000 ден. 5,490 ден.
Пакет 2: Основна анимација 4,500 ден. 2,990 ден.
Пакет 3: Анимација со двајца аниматори 9,000 ден. 6,290 ден.

Пакет анимација за деца по избор во времетраење од 1 час и 15 мин
20% попуст на организирање роденденска професионална претстава

*Повеќе за пакетите и што вклучуваат пакетите може да прочитате во делот ОПИС 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација на телефонскиот број 075 262 903
 • Времетраење на анимацијата е 1 час и 15 мин 
 • Со секој купен купон добивате 20% попуст на организирање роденденска професионална претстава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Пакет 1

 • Цртање на лице
 • Анимирање 
 • Игра потрага по богатството
 • Фотографирање на роденденот

Пакет 2

Основна анимација:

 •  Зомби (игра за запознавање)
 •  Кралот доаѓа
 •  Игри со бои
 •  Игри со топка
 •  Здрвен дедо
 •  Диско
 •  Драмски игри
 •  Вжештена топка
 •  Јајце во лажичка
 •  Твистер
 •  Птица
 •  Игри со јаже 
 •  Игри на музика
 •  Игри со балони
 •  Цртање на хамер

Пакет 3

Основна анимација со двајца аниматори: 

 •  Зомби (игра за запознавање)
 •  Кралот доаѓа
 •  Игри со бои
 •  Игри со топка
 •  Здрвен дедо
 •  Диско
 •  Драмски игри
 •  Вжештена топка
 •  Јајце во лажичка
 •  Твистер 
 •  Птица
 •  Игри со јаже
 •  Игри на музика
 •  Игри со балони
 •  Цртање на хамер

За компанијата

,,Театар за тебе” е друштво за едукација и услуги под водство на м-р. Изабела Јакимова. Нашето друштво создава едукативни театарски претстави, курсеви, работилници, со цел да придонесе кон развој на општеството. Целна група се децата и младите кои како најкревки суштества имаат најголема потреба за едукација. Ние тоа им го овозможуваме на интересен, креативен начин, користејќи го театарот како медиум. Во нашата трупа работат дипломирани актери, режисери, драматурзи, педагози и психолози со кои заедно го создаваме материјалот кој треба да се пренесе.
Секое наше дело има цел и порака која е особено важна. Секое наше дело е внимателно создадено внимавајќи да не повреди нечии чувства. Нашите производи шират позитива, едукација, се борат против дискриминација, стигматизација и насилство. Нашата цел е да едуцираме преку театар. Да создаваме здрава и самостојна младина.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.