До 32% попуст на мени по избор за свадба, матура или прослава во Event and wedding centar Trend

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

1170 ден.

Попуст

32%

Заштеда

371 ден.
 • Булевар Јане Сандански зграда бр.1

  Одведи ме таму

  070 277 137

  weddingcentartrend@caffetrend.mk

Добивате

Мени по избор за свадба, матура или прослава

Опции на понудата:

Мени 1 1,170 ден. 799 ден.
Мени 2 1,350 ден. 920 ден.
Мени 3 1,530 ден. 1,040 ден.

*Составот на менијата можете да го погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.04.2019 до 31.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Минимум гости: 150
 • Максимум гости: 250

Опис

Event and wedding centar Trend ви нуди секаков тип на настани и свечености во прекрасна атмосфера, создавајќи моменти за паметење, проследени со богато мени од интернационална кујна и врвна услуга.
Одбележете ги засекогаш најубавите моменти од вашиот живот и тие нека станат ваши најдраги спомени!

Мени 1

 • Салати: свежа мешана, македонска салата
 • Макала: пинџур, макало
 • Ордевер: печенца, свински врат, кулен, кашкавал, мешано сирење. крем салата
 • Топол ордевер: пирошка со тартар сос, грилован зеленчук
 • Главно јадење (2 парчиња месо по избор): свинско печење, плескавица, свински увијач, пилешко роловано во сланина, пилешко во кари сос, пилешко во бел сос, гарнир: пекарски компир и зеленчук на путер
 • Печиво: форнарини, домашно лебче
 • Десерт (1 парче по избор): чоколадна торта, чоколадна торта со вишна
 • Пијалоци:
 • Пиво: (даб 0,5; туборг 0,5)
 • Вино: (смедеревка, кавадарка, розе, македонско бело Тиквеш, македонско црвено Тиквеш)
 • Аперативи: (тиквешка жолта, мастика, узо, водка, коњак, џин)
 • Вода: (минерална газирана, минерална негазирана)
 • Сокови: (кока кола, фанта, швепс, портокал, јаболко, боровница)

Мени 2

 • Салати: свежа мешана, македонска салата
 • Макала: пинџур макало
 • Ордевер: пршута, печеница, свински врат, кулен, кашкавал, крем салата, мешано сирење
 • Топол ордевер: пирошка со тартар сос, похован кашкавал,  грилован зеленчук
 • Главно јадење (2 парчиња месо по избор): свинско печење, плескавица, свински увијач, пилешко роловано во сланина, пилешко во кари сос, пилешко во бел сос, гарнир: пекарски компир и зеленчук на путер
 • Печиво: форнарини, домашно лепче
 • Десерт (1 парче по избор): чоколадна торта, чоколадна торта со вишна
 • Пијалоци:
 • Пиво: (даб 0,5; туборг 0,5; карлзберг 0,33)
 • Вино 0,7 Тиквеш: (Александрија бела и црвена, Т’га за југ, Траминец, Темјаника, розе, македонско бело, македонско црвено)
 • Аперативи: (тиквешка жолта, мастика, узо, водка, коњак, џин, шток)
 • Вода: (минерална газирана, минерална негазирана)
 • Сокови: (кока кола, фанта, швепс, портокал, јаболко, боровница)

Мени 3

 • Салати: свежа мешана, македонска салата
 • Макала: пинџур макало
 • Ордевер: пршута, овчо сирење, печеница, свински врат, кулен, кашкавал, крем салата
 • Топол ордевер: пирошка со тартар сос, похован кашкавал, похована зденка, грилован зеленчук
 • Главно јадење (2 парчиња месо по избор): свинско печење, плескавица, свински увијач, пилешко роловано во сланина, пилешко во кари сос, пилешко во бел сос, гарнир: пекарски компир и зеленчук на путер
 • Печиво: форнарини, домашно лепче
 • Десерт (1 парче по избор): чоколадна торта, чоколадна торта со вишна
 • Пијалоци:
 • Пиво: (даб 0,5; туборг 0,5; карлзберг 0,33)
 • Вино 0,7 Тиквеш: (Александрија бела и црвена, Т’га за југ, Траминец, Темјаника, розе, македонско бело, македонско црвено)
 • Аперативи: (тиквешка жолта, мастика, узо, водка, коњак, џин, шток, виски)
 • Вода: (минерална газирана, минерална негазирана)
 • Сокови: (кока кола, фанта, швепс, портокал, јаболко, боровница)

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.