12 ја следат оваа компанија


ProSTP (60 капсули)

2243 ден.

Шифра:

CV0204

Опис

Додаток во исхраната Овој комплексен производ во својот состав содржи екстракт од плодот на пилета палма, екстракт од лист од коприва, ленено семе во прав, екстракт од црн бибер, цинк, селен.. Дозирање: 2 капсули дневно СОСТАВ 300 мг Екстракт од плодот на пилестата палма, 150 мг Екстракт од лист од коприва, 150 мг Лененно семе во прав, 100 мг Фитостерол комлекс, 1 мг Екстракт од црн бибер, 15 мг Цинк, 80 мцг Селен, 2.5 мг Ликопен комплекс Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.