Недела на храна #СкопјеГурман! 41% попуст на бургер по избор: бургер Хулк, Хулк со јајце или Црвена Соња во Prote.in во вредност од 320 ден. по цена од 189 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 41% попуст на бургер по избор: бургер Хулк, Хулк со јајце или Црвена Соња во Prote.in во вредност од 320 ден. по цена од 189 ден.

Цена

189 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

320 ден.

Попуст

41%

Заштеда

131 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 369

 • ул. Пиринска 28-1/1-2

 • 072 219 292

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 23:00 Саб: 10:00 - 23:00

Добивате

Бургер по избор:

 • Бургер Хулк (500 гр.)
 • Хулк со јајце (450 гр.) 
 • Црвена Соња (400 гр.)

*Составот на бургерите можете да го видите во ОПИС


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2017 до 20.07.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"
 • Во понудата не е вклучена достава

Опис

Состав на јадењето:

 • Бургер Хулк (500 гр.) - кора - како замена за леб од овесни снегулки, белки, брокула и спанаќ, плескавицата е од чист мелен јунечки врат премачкан со несолена урда и никсомасен кравји кашкавал и кора врз сето тоа
 • Хулк со јајце (450 гр.) -  јајце на око, белки, брокула и спанаќ, плескавицата е од чист мелен јунечки врат премачкан со несолена урда и никсомасен кравји кашкавал и кора врз сето тоа
 • Црвена Соња (400 гр.) - пилешка плескавица од мелено пилешко филе, црвена пиперка и црвен кромид, кора од благ компир, морков и овесни снегулки и се служи со парчиња младо сирење

Prote.in ја има совршената формула за здрава, но и вкусна храна! Пробајте одличен спој на вкусови спакувани во необични бои и форми.

По меѓународната франшиза на Prote.in Белград, Р. Србија сега и во Скопје може да го посетите ресторанот препознатлив по чиста, здрава, нискокалорична и вкусна храна.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.