- 11%

Проточен бојлер со чешма по избор + 1 година гаранција

2000 ден.

1779 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

1
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: пластика, метал

 • Високомонтажна со долг врат

 • Брзо загревање на вода
 • Притисок: 220-240 V/50 Hz

 • Моќност: 3 KW

 • Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa

 • Проток на топла вода: 2-2,5 л/мин.

 • Температура на водата: 30-60°С

 • Електричен кабел: 1,2м

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.