Чувствувајте се сигурно! До 70% попуст на комплетна проверка на автомобил или технички преглед во Сојуз на возачи на Македонија

Цена од

250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

826 ден.

Попуст

70%

Заштеда

576 ден.

Купени: 15

 • Бул. Борис Трајковски 180 (Стаклара - Спроти бензиската пумпа)

  Одведи ме таму

  Стаклара: 076 316 521

  s.referent@sv.mk

Добивате

Опции на понудата:

Проверка на возило 826 ден. 250 ден.
Технички преглед 826 ден. 425 ден.

1. Kомплетна проверка на автомобил вклучува:

 • Комплетна проверка на сигнализација на возилото
 • Проверка на насоченост на тркалата на преден и заден трап
 • Комплетна проверка на исправност на кочници
 • Проверка на исправност на амортизери
 • Проверка на подвозје
 • Насоченост на светлосен сноп на фарови

2. Технички преглед (за регистрација на возило) 

*При извршен технички преглед или проверка на возилото добивате картичка за лојалност со попуст од 30% при следниот технички преглед

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е претходна резервација

Опис

Сојуз на возачи на Македонија се води под едно мото - Движење...Безбедност…Традиција

Не пропуштајте ја оваа понуда за да обезбедите сигурност при возењето .

СВМ дополнително ги нуди и следниве услуги:

 • Технички преглед на моторни возила
 • Издавање на пробни таблици и потврди за пробно возење
 • Издавање на меѓународна возачка дозвола
 • Издавање на одобрение за управување со туѓо моторно возило
 • ЦЕМТ / ЕКМТ
 • Хомологација на возила
 • А-тест на вградени плински уреди, куки и фолии на стакла
 • ПТЕУ / М6
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.