8 ја следат оваа компанија


Прстен (држач) за мобилен телефон

320 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Прстен држач за мобилен телефон

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1800 денари
 • За нарачки под 1800 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 3101 511
 • Види ја продавницата на "Video Data" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Video Data"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Видео-Дата дооел Скопје е компанија која повеќе од 30 години се занимава со сервисирање и продажба на електронски уреди , апарати за домаќинство како и професионална опрема. Денес Видео-Дата е авторизиран и централен сервис на повеќе светски брендови како што се: Sony, Panasonic, Samsung, LG, Canon, Electrolux, Whirlpool, Indesit, Ariston, SEB group (Mulinex,Rowenta,Tefal,Krups) Sharp, Braun. Од 2014 Видео Дата е овластен дистрибутер и сервисер на производите на Electrolux professional и Zanussi professional, опрема наменета за хотели, ресторани, болници, хемиско чистење, итн.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.