80% попуст на прва рата интензивен курс по англиски јазик за прв или втор степен по избор од Академија О Фортуна

Вредност

1600 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1280 ден.

 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434

  akademija0@gmail.com

Добивате

Прва рата интензивен курс по англиски јазик за прв или втор степен по избор

Термини за прв степен

 • Група 1 (вторник и четврток од 17:00-18:30 ч.)
 • Група 2 (понеделник и среда од 20:00-21:30 ч.)
 • Времетраење: 8 недели

Термини за втор степен

 • понеделник и петок од 17:00-18:30 ч.
 • Времетраење: 10 недели

*Со купување на купонот учествувате во наградната игра Патување во Будимпешта (Извлекување 20.04.2019 )

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.03.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за нови членови
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Втората и третата рата се по редовна цена од 1600 ден.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.