39 ја следат оваа компанија


- 35%

PSP игра на вода во форма на кокошка

200 ден.

130 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

200000000385
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Материјал: пластика
 • 2 копчиња за притисок
 • Димензии: 16 х 8 cm
 • Не е наменето за деца под 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.