53 ја следат оваа компанија


- 37%

Пумпа за вода од шише

300 ден.

190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Производот може да се користи за шишиња со големина од 2.5-3, -5,-8 и 10 литри
  • Рачна пумпа

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.