12 ја следат оваа компанија


Pure Yucca (100 капсули)

798 ден.

Шифра:

FL0030

Опис

Додаток во исхраната Производот Pure Yucca во својот состав има екстракт од јука кој содржи повеќе ензими, хлорофил, антиоксиданти и други активни состојки. Дозирање: 2–3 капсули 3 пати дневно со голема чаша вода или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 17 СОСТАВ 500 мг Сомелено стебло од јука Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.